Byrådskandidater

Aabenraa

Jan Riber Jakobsen
Borgmesterkandidat
Severin Sivesgaard
Byrådskandidat
Niels Peter Elkjær Larsen
Byrådskandidat
Bente Iben Hauschultz
Byrådskandidat
Rasmus Elkjær Larsen
Byrådskandidat
Anders Koch-Hørlyck
Byrådskandidat
Kristin Andresen
Byrådskandidat
Alf Ingfeldt
Byrådskandidat

Aalborg

Thomas Krarup
Spidskandidat
Anne Vejby Jakobsen
Byrådskandidat
Carsten Helmuth Pedersen
Byrådskandidat
Kenneth Frøkjær W. Greisen
Byrådskandidat
Kenneth Hougaard Jensen
Byrådskandidat
Ole Nielsen
Byrådskandidat
Peter Ross Jakobsen
Byrådskandidat
Rasmus Trenskow
Byrådskandidat
Sanne Folke Nielsen
Byrådskandidat
Morten Thiessen
Byrådskandidat
Vibeke Gamst
Byrådskandidat
Jonas Søby Pedersen
Byrådskandidat
Helle Christiansen
Byrådskandidat
Martin Emtekjær Andersen
Byrådskandidat
Erik Nicolaisen
Byrådskandidat
Lotte Nielsen
Byrådskandidat
Kristian Kaffka Schwarz
Byrådskandidat
Christian Strier Nyholm Jacobsen
Byrådskandidat
Morten George
Byrådskandidat
Michael Klitgaard Mikkelsen
Byrådskandidat
Michael Thorvig
Byrådskandidat

Aarhus

Marc Perera Christensen
Borgmesterkandidat
Mette Skautrup
Byrådskandidat
Poul-Henning Vietz
Byrådskandidat
Charlotte Welzel Andersen
Byrådskandidat
Jens Salling
Byrådskandidat
Ali Aminali
Byrådskandidat
Anja Rehfeld Bærentsen
Byrådskandidat
Victoria Kilpatrick
Byrådskandidat
Bjarne Lundgaard
Byrådskandidat
Jens Kobberø Thomsen
Byrådskandidat
Susanne Lund
Byrådskandidat
Tor Hyldkrog
Byrådskandidat
Emil Lunau Bentsen
Byrådskandidat
Jacob Skjærris
Byrådskandidat
Bente Nordli
Byrådskandidat
Sebastian Joubert Skotte Kaimson
Byrådskandidat
Ole Lindeborg Johansen
Byrådskandidat
Henrik Dahlin
Byrådskandidat
Erik Wædeled
Byrådskandidat

Albertslund

Lars Gravgaard Hansen
Borgmesterkandidat
Nils Jul Gjerlev
Byrådskandidat
Tina Graugaard
Byrådskandidat
Billal Zahoor
Byrådskandidat
Henrik Hertz
Byrådskandidat
Kim Lippert
Byrådskandidat
Kira Kruse Willmarst
Byrådskandidat

Allerød

Jørgen Johansen
Borgmesterkandidat
Erik Lund
Byrådskandidat
Martin H. Wolffbrandt
Byrådskandidat
Lars Bacher
Byrådskandidat
Poul Albrechtsen
Byrådskandidat
Clara Boa
Byrådskandidat
Axel Nielsen
Byrådskandidat
Johnny Lehmann
Byrådskandidat
Rune Ammitzbøll Langholm
Byrådskandidat
Jeanette Oxfeldt Nordenkvist Braae
Byrådskandidat
Rasmus Mahler
Byrådskandidat
Christa Stæger
Byrådskandidat
Martin Carl
Byrådskandidat
Sanni Buresund
Byrådskandidat
Stig Grevy
Byrådskandidat
Faruk Kilic
Byrådskandidat

Assens

Ena Kidholm Nørgaard
Borgmesterkandidat
Andreas Hallander Thiel
Byrådskandidat
Søren Thomsen
Byrådskandidat
Karina Iben Christensen
Byrådskandidat
Jens Christian Arendt
Byrådskandidat
Vagn Top
Byrådskandidat
Lars Skjaerris
Byrådskandidat
Lars Clausen
Byrådskandidat

Ballerup

Allan Kristensen
Spidskandidat
Karsten Kriegel
Byrådskandidat
Morten Løgager
Byrådskandidat
Klaus Alsted
Byrådskandidat
Lis Folke Christensen
Byrådskandidat

Billund

Allan Munk Nielsen
Borgmesterkandidat
Jari Toftkjær Sørensen
Byrådskandidat
Katri Søgaard
Byrådskandidat
René Eriksen
Byrådskandidat
Carsten Søndersø Riemann
Byrådskandidat
Per Madsen
Byrådskandidat
Karin Pedersen
Byrådskandidat

Bornholm

Anders Møller
Spidskandidat
Ianto Tryfan Davies Gerdes
Byrådskandidat
Hans-Jørn Karlsen
Byrådskandidat

Brøndby

Tommy Wohlers Sørensen
Spidskandidat
Flemming Eilstrup Jonassen
Byrådskandidat
Ole Lønborg
Byrådskandidat
Henrik Jacobsen
Byrådskandidat

Brønderslev

Karsten Frederiksen
Borgmesterkandidat
Line Vanggaard Heden Pedersen
Byrådskandidat
Peter Stecher
Byrådskandidat
Jan Fjedermoes Johansen
Byrådskandidat
Carsten Møller Nielsen
Byrådskandidat
Paw Nielsen
Byrådskandidat
Rasmus Evaldsen
Byrådskandidat
Jette Schiønning Aasholm
Byrådskandidat
Stig Stavnskær Pedersen
Byrådskandidat
Michael Peter Hansen
Byrådskandidat
Ole Agger Hansen
Byrådskandidat
Gorm Karstrøm
Byrådskandidat
Stinne Reng
Byrådskandidat
Torben Houge Nielsen
Byrådskandidat
Lone Lønbro Jensen
Byrådskandidat

Dragør

Kenneth Gøtterup
Spidskandidat
Jerrik Walløe
Byrådskandidat
Uffe Jacobsen
Byrådskandidat
Katrine Tholstrup
Byrådskandidat
Martin Pedersen
Byrådskandidat
Ulrik Ankerstjerne
Byrådskandidat
Lukas Søgaard
Byrådskandidat
Kurt Christensen
Byrådskandidat
Chano Chrillesen
Byrådskandidat
Sanne Birk Christensen
Byrådskandidat
Maria Askham Christensen
Byrådskandidat
Steen Olsen
Byrådskandidat

Egedal

Charlotte Haagendrup
Borgmesterkandidat
Niels Lindhardt Johansen
Byrådskandidat
Lars Falk Hansen
Byrådskandidat
Dan Haugbøl
Byrådskandidat
Charlotte Valentin
Byrådskandidat
Mathias Guhle Nielsen
Byrådskandidat
Ricky Kofoed-Madsen
Byrådskandidat
Jimmy Bernard
Byrådskandidat
Peter Dreyer
Byrådskandidat
Allan Vendelbo
Byrådskandidat
Nikolaj Christoffer Lundsteen
Byrådskandidat
Ingrid Bay
Byrådskandidat

Esbjerg

May-Britt Andrea Andersen
Spidskandidat
Anna-Marie Bloch Münster
Byrådskandidat
Danni Petræus
Byrådskandidat
Dino Selimovic
Byrådskandidat
Helle Glass
Byrådskandidat
Peder Tørnqvist
Byrådskandidat
Rasmus Sømod
Byrådskandidat
Niels Jørgen Amorsen
Byrådskandidat
Silas Thánh Haltrup Rasmussen
Byrådskandidat
Margrethe Dorthea Skovgaard
Byrådskandidat

Faaborg-Midtfyn

Søren Rousing Clemmensen
Borgmesterkandidat
Andreas Munch Møller
Byrådskandidat
Inge Svejdal
Byrådskandidat
Kirsten Birkelund
Byrådskandidat
Michael Bernsdorf Jungfeldt
Byrådskandidat
Steffen Møller
Byrådskandidat

Fanø

Christian Lorenzen
Borgmesterkandidat
Lise Aarøe Christiansen
Byrådskandidat
Frej Kofoed Petersen
Byrådskandidat
Anja Parbst Høst
Byrådskandidat

Favrskov

Lars Storgaard
Borgmesterkandidat
René Schneider
Byrådskandidat
Mette Nøhr
Byrådskandidat
Charlotte Green
Byrådskandidat
Knud Schøler
Byrådskandidat
Ole Jensen
Byrådskandidat
Knud Boye-Nielsen
Byrådskandidat
Morten Ploug
Byrådskandidat
Flemming Aaen Jensen
Byrådskandidat
Tommy Højer
Byrådskandidat
Jesper Poulsen
Byrådskandidat

Favrskov vælgerforening

Jesper Poulsen
Byrådskandidat

Faxe

Ivan Lilleng
Borgmesterkandidat
Michael Christensen
Byrådskandidat
Anders Guldhammer
Byrådskandidat
Kim Anker
Byrådskandidat
Irene Thamdrup
Byrådskandidat
Lone Elgkær
Byrådskandidat
Jon Viderø
Byrådskandidat

Fredensborg

Thomas Von Jessen
Borgmesterkandidat
Ulla Hardy-Hansen
Byrådskandidat
Christian De Jonquiéres
Byrådskandidat
Rene Nørbjerg
Byrådskandidat
Jesper Tvilde
Byrådskandidat
Henrik Littau Mærsk
Byrådskandidat
Hans Jørgen Jensen
Byrådskandidat
Janet Chemnitz
Byrådskandidat

Fredericia

David Gulløv
Spidskandidat
Kirstine Holst
Byrådskandidat
Jette Kjær
Byrådskandidat
Klaus Nielsen
Byrådskandidat

Frederiksberg

Jørgen Glenthøj
Borgmesterkandidat
Pernille Høxbro
Byrådskandidat
Simon Aggesen
Byrådskandidat
Flemming Brank
Byrådskandidat
Helle Sjelle
Byrådskandidat
Nikolaj Bøgh
Byrådskandidat
Karsten Skawbo-Jensen
Byrådskandidat
Stig Elling
Byrådskandidat
Brian Holm
Byrådskandidat
Fasael Rehman
Byrådskandidat
Morten Jung
Byrådskandidat
Michael Engelbrecht
Byrådskandidat
Tina Gonzalez-Schelbeck
Byrådskandidat
Johnny Gehlsen
Byrådskandidat
Merete Winther Hildebrandt
Byrådskandidat
Sebastian Rønsdal
Byrådskandidat
Alexandra Dessoy
Byrådskandidat
Peter Adam Maag Arenbrandt
Byrådskandidat
Vibeke Qvist
Byrådskandidat
Henrik Kragelund
Byrådskandidat
Malene Sandfeld
Byrådskandidat
Kasper Carstensen
Byrådskandidat
Maria Sadd
Byrådskandidat
Per Bjørnsholm
Byrådskandidat
Carina Høedt
Byrådskandidat
Anders P.R. Kastoft-Christensen
Byrådskandidat

Frederikshavn

Peter E. Nielsen
Spidskandidat
Jens Martin Fjordbak
Byrådskandidat
Thomas Jensen
Byrådskandidat
Mads Jensen
Byrådskandidat
Niels Nordmann
Byrådskandidat
Steen Jørgensen
Byrådskandidat
Anette Schou
Byrådskandidat

Frederikssund

Ole Søbæk
Spidskandidat
Kasper Eli Andersen
Byrådskandidat
Karina Lykkegaard
Byrådskandidat
Klaus Kørvell
Byrådskandidat
Lau Larsen
Byrådskandidat
Josephine Aagaard Larsen
Byrådskandidat
Kenneth Johansen
Byrådskandidat
Marie Thorsgaard Hare
Byrådskandidat
Stig Colbjørn
Byrådskandidat
Maria Kristensen
Byrådskandidat
Brian Klarskov Pedersen
Byrådskandidat
Johnni Falkensten
Byrådskandidat
Anita Bjørkquist Christiansen
Byrådskandidat
Mogens Fogh
Byrådskandidat
Nicolai Pandorff
Byrådskandidat
Jonas Brandt
Byrådskandidat
Michael Kronsten
Byrådskandidat
Niels M. Jensen
Byrådskandidat
Henrik Biehl
Byrådskandidat
Janus Haubroe
Byrådskandidat
Therese Hejnfelt
Byrådskandidat
John Ziegler
Byrådskandidat

Furesø

Lars Carstensen
Borgmesterkandidat
Susanne Mortensen
Byrådskandidat
Egil Fabritius Hulgaard
Byrådskandidat
Henrik Haugaard Pedersen
Byrådskandidat
Cecilia Zade Iseni
Byrådskandidat
Joachim Hjorting
Byrådskandidat
Jacob Mortensen
Byrådskandidat
Sven Krarup Nielsen
Byrådskandidat
Yuying Chen
Byrådskandidat

Gentofte

Hans Toft
Borgmesterkandidat
Pia Nyring
Byrådskandidat
Peter Michael Fenger
Byrådskandidat
Marianne Zangenberg
Byrådskandidat
Ulrik Ankjær Borch
Byrådskandidat
Karen Riis Kjølbye
Byrådskandidat
Katja Salomon Johansen
Byrådskandidat
Bente Frimodt-Møller
Byrådskandidat
Jesper Kamp Nielsen
Byrådskandidat
Christian Buje Tingleff
Byrådskandidat
Louisa Schønnemann Bøttkjær
Byrådskandidat
Jakob Vilner
Byrådskandidat
Niels Lund
Byrådskandidat
Per Bruun Andersen
Byrådskandidat
Katarina Ammitzbøll
Byrådskandidat
Jesper Marcus
Byrådskandidat
Birgitte K. Schmidt
Byrådskandidat
Andreas Weidinger
Byrådskandidat
Thomas Rostrup
Byrådskandidat
Jan Sandberg
Byrådskandidat
Susanne Biltoft
Byrådskandidat
Anders Holde
Byrådskandidat
Ole Stephensen
Byrådskandidat

Gladsaxe

Lars Abel
Spidskandidat
Lene Scotwin
Byrådskandidat
Henrik Sørensen
Byrådskandidat
Niels Stub
Byrådskandidat
Jan Nørregaard
Byrådskandidat
Robert Henrik Krøll
Byrådskandidat
Mogens Busk Sørensen
Byrådskandidat

Glostrup

Dan Kornbek Christiansen
Spidskandidat
Christian Ebbesen
Byrådskandidat
Mogens Steen Johansen
Byrådskandidat
Torben Wagner
Byrådskandidat
Steffen Schlägelberger
Byrådskandidat

Greve

Brigitte Klintskov Jerkel
Spidskandidat
Hans Barlach
Byrådskandidat
Fie Dahl Hansen
Byrådskandidat
Henrik Balleby Hansen
Byrådskandidat
Jesper Ingeman-Petersen
Byrådskandidat
Jess Eiberg Hansen
Byrådskandidat
Ruth Birkelund
Byrådskandidat
Peter Topp Engelsted Jonasen
Byrådskandidat
Niels Engsig
Byrådskandidat
Thomas Klingspor-Bentzen
Byrådskandidat
Jeanne Eistrup Mathiesen
Byrådskandidat

Gribskov

Jesper Hagen Behrensdorff
Spidskandidat
Trine Egetved
Byrådskandidat
Lars Nielsen
Byrådskandidat
Simon Mortensen
Byrådskandidat
Michael Frank Hansen
Byrådskandidat
Casper Aistrup
Byrådskandidat
Jens Louis Zwicky
Byrådskandidat
John Winkler Neumann
Byrådskandidat
Jørgen Kragh
Byrådskandidat
Niels Lawaetz
Byrådskandidat

Guldborgsund

Louise Lindhagen
Spidskandidat
Vagn Nymand Andersen
Byrådskandidat
Anders Stausholm
Byrådskandidat
Nick Lyng
Byrådskandidat
Jens-Asger Lund Nielsen
Byrådskandidat
Thomas Christoffersen
Byrådskandidat
Niels Corneliussen
Byrådskandidat

Haderslev

Kjeld Thrane
Borgmesterkandidat
Adolph Iwersen
Byrådskandidat
Anders Bennetsen
Byrådskandidat
Anna Margrethe Ikast
Byrådskandidat
Egon Majlund
Byrådskandidat
Henrik Mielke Ravn
Byrådskandidat
Jens Asmussen
Byrådskandidat
Kim Koch
Byrådskandidat
Pia Rasmussen
Byrådskandidat

Halsnæs

Kim Jensen
Borgmesterkandidat
Amalie Bloch Sønstebø
Byrådskandidat
Per Grydbæk
Byrådskandidat
Søren Vester-Fabrin
Byrådskandidat
Peter Nobel
Byrådskandidat
Per Spindler Løth
Byrådskandidat

Hedensted

Søren Vanting
Spidskandidat
Jørgen Brandt
Byrådskandidat
Lars Jensen
Byrådskandidat

Helsingør

Benedikte Kiær
Borgmesterkandidat
Jens Bertram
Byrådskandidat
Michael Kristian Mathiesen
Byrådskandidat
Lene Lissau
Byrådskandidat
Lisbeth Læssøe
Byrådskandidat
Kristina Henriette Kongsted
Byrådskandidat
Morten Westergaard
Byrådskandidat
Thomas Kok
Byrådskandidat
Thomas Grauslund Nielsen
Byrådskandidat
Mamet Nordvang Naghdiani
Byrådskandidat
Olav Berntsen
Byrådskandidat
Janus Kyhl
Byrådskandidat
Michael Lagoni
Byrådskandidat
Tim Hvolgaard
Byrådskandidat
Per E. Thomsen
Byrådskandidat
Sara Molly Gellin
Byrådskandidat
Gert Dyekjær
Byrådskandidat
Lars Pedersen
Byrådskandidat
Henrik Andersen
Byrådskandidat
Christian Hildebrandt
Byrådskandidat
Jesper Haase
Byrådskandidat
Per Tærsbøl
Byrådskandidat

Herlev

Henrik Hilleberg
Borgmesterkandidat
Brian H. Nordstrøm
Byrådskandidat
Hanne Bjørn-Klausen
Byrådskandidat
Niels-Ejlif Valentin
Byrådskandidat
Ivan Skafte-Bundgaard
Byrådskandidat
Dorte Vilhelmsen
Byrådskandidat
Carsten Sonne Pedersen
Byrådskandidat
Jeannet Lauenborg
Byrådskandidat
Anders Derby Kragh
Byrådskandidat
Susan Bordrup
Byrådskandidat
Henrik Laursen
Byrådskandidat
Chresten Heide-Anderson
Byrådskandidat

Herning

Rasmus Norup
Spidskandidat
Mette Guldberg
Byrådskandidat
Ernst B. Knudsen
Byrådskandidat
Henrik Horsted Jørgensen
Byrådskandidat
Jan Møller
Byrådskandidat
Karl Højhus Jeppesen
Byrådskandidat
Ulrich Fleron Wisth
Byrådskandidat
Elke Bruhn Andersen
Byrådskandidat
Jørn Baun Christensen
Byrådskandidat

Hillerød

Dorte Meldgaard
Borgmesterkandidat
Bente Claudi
Byrådskandidat
Nikolaj Frederiksen
Byrådskandidat
Kate Horsbøl
Byrådskandidat
Dres Hansen
Byrådskandidat
Peter Ingemann Bentsen
Byrådskandidat
Lars W. Hansen
Byrådskandidat
Poul R. Nielsen
Byrådskandidat

Hjørring

Per Møller
Borgmesterkandidat
Mette Jensen
Byrådskandidat
Kim Bach
Byrådskandidat
Anja Møller
Byrådskandidat
Mads Sigsgaard Fisker
Byrådskandidat
Malene Aagaard
Byrådskandidat
Svend Hjorth
Byrådskandidat
Knud Jakob Vibenfeld
Byrådskandidat
Anders Weirum
Byrådskandidat
Yrsa Grunnet
Byrådskandidat

Holbæk

Michael Mads Suhr
Borgmesterkandidat
Bent Brandt
Byrådskandidat
Ane-Jette Jacobsen
Byrådskandidat
Peter Kock Møller
Byrådskandidat
Jesper Stenholm
Byrådskandidat
Morten Ulrich
Byrådskandidat
Mikkel Lukas Bjerager Hjuler
Byrådskandidat
Jørgen Clemmensen
Byrådskandidat
Pierre F. Olsen
Byrådskandidat
John Hvass
Byrådskandidat
Gitte Hyldig Møller
Byrådskandidat
Niels Vesti Olsen
Byrådskandidat

Holstebro

Pernille Bloch
Spidskandidat
Gitte Bach Andersen
Byrådskandidat
Joan F. Maarup
Byrådskandidat
Karsten Elmholdt Olesen
Byrådskandidat
Lau Sørensen
Byrådskandidat

Horsens

Allan Hjorth
Spidskandidat
Esben Hedeager
Byrådskandidat
Flemming Ejlersen
Byrådskandidat
Thomas Højgaard
Byrådskandidat
Carsten Theodor Vandsøe Rønning
Byrådskandidat

Hvidovre

Steen Ørskov Larsen
Borgmesterkandidat
Ejner Skræddergaard
Byrådskandidat
Jimmy Jensen
Byrådskandidat
Kenneth Bak
Byrådskandidat
Lisa Skov
Byrådskandidat
Martin Riis Ottosen-Støtt
Byrådskandidat
Michael Peter Sabroe
Byrådskandidat
Pernille Dupont
Byrådskandidat
Pia Lystrup Holleufer
Byrådskandidat
Silas Kristen Overgaard Fisker
Byrådskandidat
Stig Jørgensen
Byrådskandidat

Høje-Taastrup

Michael Ziegler
Borgmesterkandidat
Merete Scheelsbeck
Byrådskandidat
Kurt Scheelsbeck
Byrådskandidat
Jesper Kirkegaard
Byrådskandidat
Bjarne Kogsbøll
Byrådskandidat
Jeanette Ingemann
Byrådskandidat
Marjan Ganjjou
Byrådskandidat
Steffen Mølgaard Hansen
Byrådskandidat
Henrik Torning Nielsen
Byrådskandidat
Torben Rasmussen
Byrådskandidat
Turan Akbulut
Byrådskandidat
Helle Koch
Byrådskandidat
Toke Elling
Byrådskandidat
Maj-Britt Hartvig
Byrådskandidat
Birgitte Skovbæk Johansen
Byrådskandidat
Betina Liv Moe
Byrådskandidat
Finn Søder
Byrådskandidat
Lone Simonsen
Byrådskandidat
Gorm Johansen
Byrådskandidat
Frede West
Byrådskandidat
Barbara Frederiksen
Byrådskandidat

Hørsholm

Morten Slotved
Spidskandidat
Nadja Maria Hageskov
Byrådskandidat
Otto Bjørn Christiansen
Byrådskandidat
Morten Bast Hall
Byrådskandidat
Jan Heuring Klit
Byrådskandidat
Esben Dyekjær
Byrådskandidat
Eva Juul
Byrådskandidat
Bent Fabricius
Byrådskandidat
Kristin Arendt
Byrådskandidat
Thorkild Gruelund
Byrådskandidat
Henrik Peüliche
Byrådskandidat
Per V. Rasmussen
Byrådskandidat
Charlotte Kirchheiner Hansen
Byrådskandidat
Knud Düring
Byrådskandidat
Lars Bjørck Olsen
Byrådskandidat
Maj Allin Thorup
Byrådskandidat
Tomas Dyrbye
Byrådskandidat
Alexander Toft Varsted
Byrådskandidat
Søren Christian Svenningsen
Byrådskandidat

Ikast-Brande

Annette Mosegaard
Borgmesterkandidat
Peter Munkholm
Byrådskandidat
Heinrich Rune
Byrådskandidat
Bjarne Raabjerg
Byrådskandidat
Kirsten York Helms
Byrådskandidat
Tony Sharma
Byrådskandidat
Peter Søgaard
Byrådskandidat
Addie Juul
Byrådskandidat
Tomas Bjerre
Byrådskandidat
Christopher Skovbjerg Nørgaard
Byrådskandidat
Arne Bak Nielsen
Byrådskandidat
Bent Damholdt
Byrådskandidat
Tonny Høegh-Poulsen
Byrådskandidat

Ishøj

Rasmus Ørvad Boné
Spidskandidat
Marianne K. Friis Ladegaard
Byrådskandidat
Carsten Nærvig Sørensen
Byrådskandidat

Jammerbugt

Kasper Buus
Spidskandidat
Jørgen Ravn Christensen
Byrådskandidat
Sophia Rokkedahl
Byrådskandidat
Berit Engholm Pedersen
Byrådskandidat
Ulrik M. Schade
Byrådskandidat
Bent Linné
Byrådskandidat
Dorte Buus
Byrådskandidat

Kalundborg

Jesper Wienmann Hansen
Spidskandidat
Ole Lauritzen
Byrådskandidat
Ulrik Pitzner-Christiansen
Byrådskandidat
Anne Grete Madsen
Byrådskandidat
Erik Rabølle Nielsen
Byrådskandidat
Peter Joensen
Byrådskandidat
Niels Erik Christensen
Byrådskandidat

Kerteminde

Klavs Norup Lauridsen
Borgmesterkandidat
Jesper Schmidt-Nielsen
Byrådskandidat
Christian Bonde Wejergang
Byrådskandidat
Lars Ole Valsøe
Byrådskandidat
Jørgen Hansen
Byrådskandidat
Kent Rahbek Thejsen Valsøe
Byrådskandidat
Tina Hansen
Byrådskandidat
Thomas Lindevang
Byrådskandidat
Elisabeth Sørensen
Byrådskandidat
Anne Fiber
Byrådskandidat
Else Lawaetz Møller
Byrådskandidat

Kolding

Knud Erik Langhoff
Spidskandidat
Daniel Klestrup Bjærge
Byrådskandidat
Jonas Christensen
Byrådskandidat
Tina Poetzsch Birkelund
Byrådskandidat
Ole Kærup
Byrådskandidat
Casper Larsen
Byrådskandidat
Michael Ejby
Byrådskandidat
Michael Donslund Nielsen
Byrådskandidat

København

Jakob Næsager
Borgmesterkandidat
Helle Bonnesen
Byrådskandidat
Jens Kindberg
Byrådskandidat
Susanne Møller
Byrådskandidat
Line Ervolder Christensen
Byrådskandidat
Peter Andreas Stakemann
Byrådskandidat
Morten Melchiors
Byrådskandidat
Charlotte Libach Johansen
Byrådskandidat
Johan Thornberg
Byrådskandidat
Lasse Vogel Andersen
Byrådskandidat
Peter Bjerregaard
Byrådskandidat
Victoria Voda
Byrådskandidat
Chris Nowak
Byrådskandidat
Lis Connie Langsø
Byrådskandidat
Hans Erik Sigsgaard
Byrådskandidat
Ingrid Slott
Byrådskandidat
Mette-Katrine Ejby Buch
Byrådskandidat

Køge

Flemming Christensen
Borgmesterkandidat
Mads Andersen
Byrådskandidat
Lykke Outzen
Byrådskandidat
Thomas Elm Kampmann
Byrådskandidat
Claus Olesen
Byrådskandidat
Kirsten Larsen
Byrådskandidat
Bjarne Rasmussen
Byrådskandidat
Claus Rømer
Byrådskandidat
Christian Wedell-Neergaard
Byrådskandidat
Morten Kryger
Byrådskandidat
Hans Erik Jensen
Byrådskandidat
Sofie Ploug Kaae
Byrådskandidat
Finn Von Bülow
Byrådskandidat
Thomas Spang Olsen
Byrådskandidat
Henrik Klockmann
Byrådskandidat
Camilla Skovgaard Ankjær
Byrådskandidat

Langeland

Bo Carstens Nissen
Spidskandidat
Carl Erik Sander
Byrådskandidat
Peter Pahnzen
Byrådskandidat
Jørgen Nielsen
Byrådskandidat
Jørgen Jensen
Byrådskandidat

Lejre

Grethe D.M. Nørtoft Saabye
Borgmesterkandidat
Bjørn Lykke Sørensen
Byrådskandidat
Dorte Lilly Kiilerich
Byrådskandidat
Thor Lykke Sørensen
Byrådskandidat
Bjarke Zoffmann Therkildsen
Byrådskandidat
Lars Juncker
Byrådskandidat
Jesper Fischer
Byrådskandidat
Martin Kristiansen
Byrådskandidat
Frederik Dahl
Byrådskandidat

Lemvig

Orla Østerby
Borgmesterkandidat
Kirsten Rommelhoff Carstensen
Byrådskandidat
Jens Lønberg Pedersen
Byrådskandidat
Stefan Agger
Byrådskandidat
Benedicte Hjerl Carstensen
Byrådskandidat
Rasmus Porup
Byrådskandidat
Jens Jørn Porup
Byrådskandidat
Allan Broberg Møller
Byrådskandidat

Lolland

Klaus E. Møller
Spidskandidat
Lars Buhl
Byrådskandidat
Lene Froböse
Byrådskandidat
Roman Smigielski
Byrådskandidat
Chris Christiansen
Byrådskandidat

Lyngby-Taarbæk

Sofia Osmani
Borgmesterkandidat
Mette Schmidt Olsen
Byrådskandidat
Jan Kaspersen
Byrådskandidat
Karsten Lomholt
Byrådskandidat
Dorthe La Cour
Byrådskandidat
Lars Arne Christensen
Byrådskandidat
Charlotte Shafer
Byrådskandidat
Magnus Von Dreiager
Byrådskandidat
Emilie Lundblad
Byrådskandidat
Martin Vendel Nielsen
Byrådskandidat
Marcus Stuhr Perathoner
Byrådskandidat
Charlotte Biskup
Byrådskandidat
Karsten Andersen
Byrådskandidat
Erik Frikke
Byrådskandidat
John Tefke
Byrådskandidat
Nils Hovland
Byrådskandidat
Søren Preuss
Byrådskandidat
Christine Bernt Henriksen
Byrådskandidat
Richard Sandbæk
Byrådskandidat

Læsø

Karsten Skov Petersen
Spidskandidat
Henrik Mouritzen
Byrådskandidat
Birgitte Rom Jacobsen
Byrådskandidat

Mariagerfjord

Jens-Henrik Kirk
Spidskandidat
Karsten Elkjær
Byrådskandidat
Kristian Willadsen
Byrådskandidat
Jytte Birkkjær
Byrådskandidat
Trine Brøndum Vestergaard
Byrådskandidat
Bent Verner Madsen
Byrådskandidat

Middelfart

Morten Weiss-Pedersen
Borgmesterkandidat
Nicoline Damkjær
Byrådskandidat
Flemming Hansen
Byrådskandidat
Henry Dyrlund
Byrådskandidat
Lars Christiansen
Byrådskandidat
Jørgen Hansen
Byrådskandidat
Anne Marie Smith Henriksen
Byrådskandidat
Rene Skou
Byrådskandidat

Morsø

Thomas Jensen
Spidskandidat
Rasmus Christensen
Byrådskandidat
Anders Sigurd Mogensen
Byrådskandidat
Jytte Vestergaard
Byrådskandidat

Norddjurs

Benny Hammer
Borgmesterkandidat
Alice Holst Brask
Byrådskandidat
Arne Holm-Hansen
Byrådskandidat
Henriette Vendelbo
Byrådskandidat
Kenneth Klarskov Sakæussen
Byrådskandidat
Mads Jensen
Byrådskandidat
Ole Olesen
Byrådskandidat
Per Skjødt Hansen
Byrådskandidat

Nordfyn

Franz Jul Rohde
Borgmesterkandidat
Kjeld Bruun
Byrådskandidat
Kim Jørgen Jensby Jørgensen
Byrådskandidat
Anders Thingholm
Byrådskandidat
Jesper Hansen
Byrådskandidat
Carsten Jäger
Byrådskandidat
Brian Dan Kristensen
Byrådskandidat

Nyborg

Henrik Sonne-Schmidt
Spidskandidat
Henrik Boeriths
Byrådskandidat
Michael Møller
Byrådskandidat
Michael Gertsen
Byrådskandidat
Thomas Bach Piekut
Byrådskandidat
Jesper Bay
Byrådskandidat
Ole Andersen
Byrådskandidat
Jessika Harboe
Byrådskandidat

Næstved

Helge Adam Møller
Borgmesterkandidat
Anette Brix Andreasen
Byrådskandidat
Gitte Carlsberg
Byrådskandidat
Bettina Hansen
Byrådskandidat
James Andrew Lancaster
Byrådskandidat
Allan Næsager
Byrådskandidat
Marianne Aundal
Byrådskandidat
Jens Møller
Byrådskandidat
Flemming Wrist-Knudsen
Byrådskandidat
Michael Lancaster
Byrådskandidat
Claus de Neergaard
Byrådskandidat
Nikolai Eragon Jespersen
Byrådskandidat
Jens Vilhelm Jensen
Byrådskandidat

Odder

Niels Rosenberg
Borgmesterkandidat
Jakob Taul
Byrådskandidat
Martin Mikkelsen
Byrådskandidat
Michael Anton Rosenberg
Byrådskandidat
Lene Sander
Byrådskandidat

Odense

Søren Windell
Borgmesterkandidat
Kristian Guldfeldt
Byrådskandidat
Tommy Hummelmose
Byrådskandidat
Roya Moore
Byrådskandidat
Dorthe Topp Larsen
Byrådskandidat
Marie Hastrup Brisson
Byrådskandidat
Søren Tietgen
Byrådskandidat
Klaus Rehkopff
Byrådskandidat
Nicolai Emil Johansen
Byrådskandidat
Ulrik Kehman
Byrådskandidat
Caroline Lauritsen
Byrådskandidat
Lars Christensen
Byrådskandidat
Morten Nedergaard
Byrådskandidat