Byrådskandidater

Albertslund

Lars Gravgaard Hansen
Borgmesterkandidat
Andreas Westphal Eriksen
Byrådskandidat
Billal Zahoor
Byrådskandidat
Henrik Hertz
Byrådskandidat
Kim Lippert
Byrådskandidat
Kira Kruse Willmarst
Byrådskandidat
Michael Fray
Byrådskandidat
Nils Jul Gjerlev
Byrådskandidat
Tina Graugaard
Byrådskandidat

Assens

Ena Kidholm Nørgaard
Borgmesterkandidat
Andreas Hallander Thiel
Byrådskandidat
Søren Thomsen
Byrådskandidat
Karina Iben Christensen
Byrådskandidat
Jens Christian Arendt
Byrådskandidat
Marco Eshtelaq
Byrådskandidat
Vagn Top
Byrådskandidat
Lars Skjaerris
Byrådskandidat

Ballerup

Allan Kristensen
Byrådskandidat
Karsten Kriegel
Byrådskandidat

Billund

Allan Munk Nielsen
Spidskandidat
Carsten Søndersø Riemann
Byrådskandidat
Jari Toftkjær Sørensen
Byrådskandidat
Katri Søgaard
Byrådskandidat
Per Madsen
Byrådskandidat

Brønderslev

Karsten Frederiksen
Borgmesterkandidat
Line Vanggaard Heden Pedersen
Byrådskandidat

Dragør

Kenneth Gøtterup
Byrådskandidat
Jerrik Walløe
Byrådskandidat
Uffe Jacobsen
Byrådskandidat
Katrine Tholstrup
Byrådskandidat
Martin Pedersen
Byrådskandidat
Ulrik Ankerstjerne
Byrådskandidat
Kurt Christensen
Byrådskandidat
Chano Chrillesen
Byrådskandidat
Sanne Birk Christensen
Byrådskandidat
Maria Askham Christensen
Byrådskandidat
Steen Olsen
Byrådskandidat

Esbjerg

May-Britt Andrea Andersen
Spidskandidat
Anna-Marie Bloch Münster
Byrådskandidat
Danni Petræus
Byrådskandidat
Dino Selimovic
Byrådskandidat
Helle Glass
Byrådskandidat
Peder Tørnqvist
Byrådskandidat
Rasmus Sømod
Byrådskandidat

Faaborg-Midtfyn

Søren Rousing Clemmensen
Borgmesterkandidat
Andreas Munch Møller
Byrådskandidat
Inge Svejdal
Byrådskandidat
Jan Leo Plet
Byrådskandidat
Kirsten Birkelund
Byrådskandidat
Michael Bernsdorf Jungfeldt
Byrådskandidat
Steffen Møller
Byrådskandidat

Favrskov

Lars Storgaard
Spidskandidat

Faxe

Ivan Lilleng
Borgmesterkandidat

Fredericia

Jette Kjær
Byrådskandidat

Furesø

Lars N. Carstensen
Borgmesterkandidat

Gladsaxe

Lars Abel
Byrådskandidat

Greve

Brigitte Klintskov Jerkel
Spidskandidat
Hans Barlach
Byrådskandidat
Fie Dahl Hansen
Byrådskandidat
Jesper Ingeman-Petersen
Byrådskandidat
Jess Eiberg Hansen
Byrådskandidat
Ruth Birkelund
Byrådskandidat
Peter Topp Engelsted Jonasen
Byrådskandidat
Niels Jørgen Engsig Vestergaard
Byrådskandidat
Helle Johansen
Byrådskandidat
Thomas Klingspor-Bentzen
Byrådskandidat
Jeanne Eistrup Mathiesen
Byrådskandidat

Hedensted

Søren Vanting
Spidskandidat

Helsingør

Benedikte Kiær
Borgmesterkandidat
Gert Dyekjær
Byrådskandidat
Henrik Andersen
Byrådskandidat
Janus Kyhl
Byrådskandidat
Jens Bertram
Byrådskandidat
Jesper Haase
Byrådskandidat
Jimmy Sørensen
Byrådskandidat
Kristina Henriette Kongsted
Byrådskandidat
Lars Pedersen
Byrådskandidat
Lene Lissau
Byrådskandidat
Lisbeth Læssøe
Byrådskandidat
Mamet Nordvang Naghdiani
Byrådskandidat
Maria Fjeldsted
Byrådskandidat
Michael Kristian Mathiesen
Byrådskandidat
Michael Lagoni
Byrådskandidat
Morten Westergaard
Byrådskandidat
Olav Berntsen
Byrådskandidat
Per E. Thomsen
Byrådskandidat
Per Tærsbøl
Byrådskandidat
Philip Læborg
Byrådskandidat
Sara Molly Gellin
Byrådskandidat
Thomas Grauslund Nielsen
Byrådskandidat
Thomas Kok
Byrådskandidat
Tim Hvolgaard
Byrådskandidat

Herlev

Henrik Hilleberg
Borgmesterkandidat

Herning

Rasmus Norup
Byrådskandidat

Hjørring

Daniel Rugholm
Borgmesterkandidat
Kim Bach
Byrådskandidat
Mads Sigsgaard Fisker
Byrådskandidat
Per Møller
Byrådskandidat
Svend Hjorth
Byrådskandidat

Horsens

Allan Hjorth
Spidskandidat
Esben Hedeager
Byrådskandidat
Flemming Ejlersen
Byrådskandidat
Kim Nørgaard
Byrådskandidat
Thomas Højgaard
Byrådskandidat

Hvidovre

Steen Ørskov Larsen
Borgmesterkandidat
Ejner Skræddergaard
Byrådskandidat
Jimmy Jensen
Byrådskandidat
Kenneth Bak
Byrådskandidat
Lisa Skov
Byrådskandidat
Martin Riis Ottosen-Støtt
Byrådskandidat
Michael Peter Sabroe
Byrådskandidat
Pernille Dupont
Byrådskandidat
Pia Holleufer
Byrådskandidat
Silas Kristen Overgaard Fisker
Byrådskandidat
Stig Jørgensen
Byrådskandidat

Høje-Taastrup

Michael Ziegler
Borgmesterkandidat
Merete Scheelsbeck
Byrådskandidat
Kurt Scheelsbeck
Byrådskandidat
Jesper Kirkegaard
Byrådskandidat
Bjarne Kogsbøll
Byrådskandidat
Jeanette Ingemann
Byrådskandidat
Marjan Ganjjou
Byrådskandidat
Steffen Mølgaard Hansen
Byrådskandidat
Henrik Torning Nielsen
Byrådskandidat
Torben Rasmussen
Byrådskandidat
Turan Akbulut
Byrådskandidat
Helle Koch
Byrådskandidat
Toke Elling
Byrådskandidat
Maj-Britt Hartvig
Byrådskandidat
Birgitte Johansen
Byrådskandidat
Betina Liv Moe
Byrådskandidat
Finn Søder
Byrådskandidat
Lone Simonsen
Byrådskandidat
Gorm Johansen
Byrådskandidat
Frede West
Byrådskandidat
Barbara Frederiksen
Byrådskandidat

Hørsholm

Morten Slotved
Spidskandidat
Nadja Maria Hageskov
Byrådskandidat
Otto Bjørn Christiansen
Byrådskandidat
Frederik Hebin Holmberg
Byrådskandidat
Jan Heuring Klit
Byrådskandidat
Esben Dyekjær
Byrådskandidat
Eva Juul
Byrådskandidat
Bent Fabricius
Byrådskandidat
Kristin Arendt
Byrådskandidat
Thorkild Gruelund
Byrådskandidat
Henrik Peüliche
Byrådskandidat
Per V. Rasmussen
Byrådskandidat
Charlotte Kirchheiner Hansen
Byrådskandidat
Knud Düring
Byrådskandidat
Lars Bjørck Olsen
Byrådskandidat
Maj Thorup
Byrådskandidat
Claus Gylden
Byrådskandidat
Kristian Pryds
Byrådskandidat
Pia Verdich
Byrådskandidat
Hans Thygesen
Byrådskandidat
Søren Christian Svenningsen
Byrådskandidat

Ikast-Brande

Annette Mosegaard
Borgmesterkandidat
Bjarne Raabjerg
Byrådskandidat
Heinrich Rune
Byrådskandidat
Peter Munkholm
Byrådskandidat
Tomas Bjerre
Byrådskandidat
Tony Sharma
Byrådskandidat

København

Jakob Næsager
Borgmesterkandidat, Spidskandidat
Charlotte Libach Johansen
Byrådskandidat
Chris Nowak
Byrådskandidat
Hans Erik Sigsgaard
Byrådskandidat
Helle Bonnesen
Byrådskandidat
Jens Kindberg
Byrådskandidat
Johan Thornberg
Byrådskandidat
Lasse Vogel Andersen
Byrådskandidat
Line Ervolder Christensen
Byrådskandidat
Lis Connie Langsø
Byrådskandidat
Mette-Katrine Ejby Buch
Byrådskandidat
Morten Melchiors
Byrådskandidat
Peter Andreas Stakemann
Byrådskandidat
Peter Bjerregaard
Byrådskandidat
Susanne Møller
Byrådskandidat
Victoria Voda
Byrådskandidat
Ingrid Slott
Byrådskandidat

Køge

Flemming Christensen
Borgmesterkandidat
Mads Andersen
Byrådskandidat
Lykke Outzen
Byrådskandidat
Thomas Elm Kampmann
Byrådskandidat
Claus Olesen
Byrådskandidat
Kirsten Larsen
Byrådskandidat
Tove Knappmann
Byrådskandidat
Bjarne Rasmussen
Byrådskandidat
Claus Rømer
Byrådskandidat
Christian Wedell-Neergaard
Byrådskandidat
Morten Kryger
Byrådskandidat
Hans Erik Jensen
Byrådskandidat
Sofie Ploug Kaae
Byrådskandidat
Finn von Bülow
Byrådskandidat

Langeland

Bo Carstens Nissen
Spidskandidat

Lolland

Lars Peter Buhl
Byrådskandidat

Lyngby-Taarbæk

Sofia Osmani
Borgmesterkandidat, Spidskandidat
Mette Schmidt Olsen
Byrådskandidat
Jan Kaspersen
Byrådskandidat
Karsten Lomholt
Byrådskandidat
Dorthe La Cour
Byrådskandidat
Lars Arne Christensen
Byrådskandidat
Charlotte Shafer
Byrådskandidat
Magnus Dreiager
Byrådskandidat
Emilie Lundblad
Byrådskandidat
Martin Vendel Nielsen
Byrådskandidat
Marcus Stuhr Perathoner
Byrådskandidat
Frank Hartvig Andersen
Byrådskandidat
Charlotte Biskup
Byrådskandidat
Karsten Andersen
Byrådskandidat
Erik Frikke
Byrådskandidat
Ole Brødholt
Byrådskandidat
Nils Hovland
Byrådskandidat
Søren Preuss
Byrådskandidat
Christine Bernt Henriksen
Byrådskandidat
Richard Sandbæk
Byrådskandidat

Norddjurs

Benny Hammer
Byrådskandidat

Nordfyn

Franz Rohde
Borgmesterkandidat
Kjeld Bruun
Byrådskandidat
Kim Jørgen Jensby Jørgensen
Byrådskandidat
Anders Thingholm
Byrådskandidat
Bo Hasselbalch Larsen
Byrådskandidat
Jesper Hansen
Byrådskandidat
Carsten Jäger
Byrådskandidat
Brian Dan Kristensen
Byrådskandidat

Næstved

Helge Adam Møller
Borgmesterkandidat
Anette Brix Andreasen
Byrådskandidat
Gitte Carlsberg
Byrådskandidat
Gunver Birgitte Nielsen
Byrådskandidat
Bettina Hansen
Byrådskandidat
James Andrew Lancaster
Byrådskandidat
Karoline Lykke Wichmann Rasmussen
Byrådskandidat
Allan Næsager
Byrådskandidat
Marianne Aundal
Byrådskandidat
Jens Møller
Byrådskandidat
Flemming Wrist-Knudsen
Byrådskandidat
Michael Lancaster
Byrådskandidat
Claus de Neergaard
Byrådskandidat
Nikolai Eragon Jespersen
Byrådskandidat
Jens Vilhelm Jensen
Byrådskandidat

Rebild

Lene Aalestrup
Borgmesterkandidat
Holger Pedersen
Byrådskandidat
Bjarne Villadsen
Byrådskandidat
Peter Flemming Knudsen
Byrådskandidat

Ringkøbing-Skjern

Pia Olivia Christensen
Borgmesterkandidat
Arne Høj
Byrådskandidat
Jesper Hemmet Omer
Byrådskandidat

Rudersdal

Kenneth Birkholm
Borgmesterkandidat
Birgitte Schjerning Povlsen
Byrådskandidat
Christoffer Buster Reinhardt
Byrådskandidat
Jack Otto Kristensen
Byrådskandidat
Claus Hjorting
Byrådskandidat
Jakob Kjærsgaard
Byrådskandidat
Lars Engelberth
Byrådskandidat
Susanne Fris
Byrådskandidat
Lene Juhl Stener
Byrådskandidat
Lars V. Søndergaard-Nielsen
Byrådskandidat
Steen Markussen
Byrådskandidat
Conny Birkholm
Byrådskandidat
Jacob Julius Gerlach-Hansen
Byrådskandidat
Karen Schousboe
Byrådskandidat
Kjeld H. Petersen
Byrådskandidat
Sirenetta Pizzichelli Poulsen
Byrådskandidat
Christian Fischer Trollo
Byrådskandidat
Anne Gravesen
Byrådskandidat
Christian Wix
Byrådskandidat
Søren Kai Dresmer-Hansen
Byrådskandidat
Eric Beran
Byrådskandidat
Hanne Gerner Nielsen
Byrådskandidat
Ole Kamstrup
Byrådskandidat
Christian Fode
Byrådskandidat

Rødovre

Kim Drejer Nielsen
Borgmesterkandidat

Skive

Peter Neumann
Spidskandidat
Jacob Dahl Gammelgaard Nielsen
Byrådskandidat
Kenn Birkekjær Færch
Byrådskandidat
Lone Bak-Pedersen
Byrådskandidat
Ole Kristensen
Byrådskandidat

Slagelse

Niels Jørgensen
Byrådskandidat

Stevns

Mikkel Lundemann Rasmussen
Borgmesterkandidat
Ellen Manelius Knudsen
Byrådskandidat
Kenni Toft
Byrådskandidat
Lasse Olsen
Byrådskandidat
Bo Kjeldsmark
Byrådskandidat
Gitte Andersen
Byrådskandidat

Syddjurs

Tommy Bøgehøj
Borgmesterkandidat
Jørgen Brøgger
Byrådskandidat
Gustav Bielefeldt
Byrådskandidat
Diana Anette Bang
Byrådskandidat
Sanne May Mogensen
Byrådskandidat

Thisted

Torben Overgaard
Spidskandidat
Alex Klein
Byrådskandidat
Jens Kr. Yde
Byrådskandidat
Lars Peter Kjær Christensen
Byrådskandidat
Niels Klingenberg Vistisen
Byrådskandidat
Viggo Iversen
Byrådskandidat

Tårnby

Carsten Fuhr
Borgmesterkandidat
Patrick Lehto Larsen
Byrådskandidat
Monika Karpinska Dollerup
Byrådskandidat
Kurt Wriedt
Byrådskandidat
Jørgen Maibom
Byrådskandidat
Claus Skaalum Lyder
Byrådskandidat
Peter Kjær Holm
Byrådskandidat
Claus Jørgensen
Byrådskandidat
Tina Frimand Nielsen
Byrådskandidat
Inger Maibom
Byrådskandidat

Vejen

Frank Schmidt-Hansen
Borgmesterkandidat
Berit Aagaard Thuesen
Byrådskandidat
Peter Simoni
Byrådskandidat
Charlotte Brun Klausen van Kouwen
Byrådskandidat
Jakob Bech Jensen
Byrådskandidat
Knud Peter Wad
Byrådskandidat
Mogens Lillelund
Byrådskandidat
Jørgen Hanson
Byrådskandidat
Claus Aaltonen
Byrådskandidat
Søren Bjarke Laugesen
Byrådskandidat

Vejle

Dan Arnløv Jørgensen
Spidskandidat
Kim Hesel
Byrådskandidat
Flemming Kent Vesterby Agerskov
Byrådskandidat
Gitte Spanglev Eriksen
Byrådskandidat
Henrik Sandholm
Byrådskandidat

Vordingborg

Daniel Irvold
Borgmesterkandidat
Jens-Christian Brandt Jørgensen
Byrådskandidat
Jesper B. Nielsen
Byrådskandidat
Jesper Adler
Byrådskandidat
Peter Andreas Brinch
Byrådskandidat